FİRMA PROFİLİ

KOMETYAY, 1989 yılında kaliteli ve hassas yay üretimi yapmak amacıyla Bursa’da kurulmuştur. 1993 yılında KOMETYAY YAY SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak tescil edilmiştir.

2015 yılında Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, 2.000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır. Günümüzde bu tesiste, CNC Yay sarma ve form makineleri ile TSE ve DIN yay normlarına uygun 0,15 mm çaptan 8,00 mm çapa kadar her türlü baskı, kurma, çekme yayları 0,15 mm çaptan 13,00 mm çapa kadar tel formları ve 0,2 mm den 1,50 mm kadar bant malzeme üretim kapasitesiyle endüstrinin tüm kollarına yönelik faaliyetlerini sürdürmektedir.

28 Yıllık Tecrübe

Kometyay, başta otomotiv yan sanayi sektörü olmak üzere, sanayinin bütün dallarında ihtiyaçlarınıza yönelik üretim yapabilmektedir.
ISO 9001 LogoFirmamızda bütün yay çeşitleri, 2004 yılından bugüne TÜV RHEINLAND tarafından belgelenmiş ISO 9001:2015 Kalite Yönetim sistemi standartlarına göre üretilmektedir.
Değerlerimiz

Değerlerimiz

Etik, Ahlaklı Ve Güvenilir Bir Çalışma Ortamına, Doğaya, Çevreye Ve İnsana Saygıya, Başarıya, Gelişmeye Ve Takım Çalışmasına, Açık, Dürüst İletişime İnanıyor Ve Değer Veriyoruz.
Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, zaman ve kalitede karşılayarak onların başarılarına katkıda bulunmak, kurumsal bir yapıya ulaşarak "Değerlerimizi" tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimize yansıtmaktır.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Yay üretiminde tüm sektörlerde sanayicinin vazgeçilmez tercihi olmak, sadece Türkiye'de değil dünyada tanınan bir marka haline gelmek.